Teen Telecom

Sediu: Strada Sfânta Vineri nr. 24, etajul 1, camera 1, București, sectorul 3
Telefon fix / Fax: +40 21 314 2299 (luni - vineri între orele 10:30-18:30)
Telefon suport tehnic: +40 21 314 7750, +40 728 326 555 ()
E-Mail: office [at] teentelecom [dot] net
Website: http://www.teentelecom.net

Teen Telecom este o companie care oferă soluții de comunicații bazate exclusiv pe fibră optică și pe tehnologia Metro Ethernet. Viziunea noastră este de a asigura servicii de Internet prin fibră optică în București la un cost corect. Suntem în piată pentru a oferi clienților noștri soluții personalizate de comunicații, care să le permită acestora creșterea profitabilității prin utilizarea serviciilor noastre. Teen Telecom este o companie orientată exclusiv către clienți. Dimensiunea companiei ne permite să fim flexibili și să ne adaptăm imediat necesităților acestora. În acest scop folosim infrastructura proprie de transport prin fibră optică, la care adaugăm cunostințele și experiența acumulată de către acționarii și angajații noștri în cei peste 10 ani de activitate în companii pioniere din România.