Digital Construction Network

Sediu: Bulevardul Theodor Pallady nr. 3, bloc X1, scara D, parter, ap. 169, București, sectorul 3
Telefon fix / Fax: +40 727 040 727, +40 722 222 252 (luni, miercuri, vineri între orele 10-19; marți, joi între orele 10-17)
Telefon suport tehnic: +40 727 040 727, +40 722 222 252 ()
Website: https://www.dcn.ro

DCN Telecom oferă utilizatorilor “home-user” 4 tipuri de abonamente, menite să întâmpine necesitatea de confort și funcționalitate la cele mai bune prețuri. Furnizăm servicii de acces Internet de calitate bazându-ne pe o rețea extinsă de fibră optică în București, parteneriate puternice cu alte firme pentru soluții de acces local, în afara Bucureștiului, un datacenter de înaltă disponibilitate și suport tehnic calificat.