Create Network

Sediu: Str. Bârsei, Nr.14, Arad, Județul Arad
Telefon fix / Fax: - (luni - vineri între orele 11-16)
Telefon suport tehnic: +40 722 275 559 (luni - vineri între orele 11-16)
E-Mail: iulian.atanasiu [at] gmail [dot] com
Website: http://www.create.ro/index.html

Create Network a început activitatea in anul 2008, pentru a avantaja clientul final asupra serviciilor prestate. În prezent Create Network are în portofoliu peste 500 de abonați din diferite locații din județul Arad: Horia, Sanleani, Livada, Semlac, Sederhad, Turnu, Fiscut, Firiteaz, Westfield. Cu siguranță nu suntem singurii furnizori de internet de pe piață, dar sigur suntem cei care vă ascultă și încearcă să-și modeleze serviciile după cerințele și necesitățile dumneavoastră. Suntem cei care vă oferă accesul la informație în cel mai scurt timp posibil. Relațile comerciale cu beneficiarii de servicii pot spune aproape tot despre noi. Opinia lor reflectă realitatea serviciilor nostre. Suntem cei care vă respectă!