Comunicații Starnet Media

Sediu: Strada Observatorului nr. 19/48, Cluj-Napoca, județul Cluj
Telefon fix / Fax: +40 364 101 010 ()
Telefon suport tehnic: +40 753 050 520 ()
E-Mail: noc [at] starnetmedia [dot] ro
Website: http://www.starnetmedia.ro

Misiunea noastră este să ne dezvoltăm în mod constant pentru a fi unul din competitorii principali pe piața transmisiilor de date profesionale, prin oferirea unei game diversificate de servicii de cea mai înaltă calitate către mediul de business și wholesale telecom, care să răspundă cât mai fidel cerințelor clienților noștri. Acest lucru se realizează prin utilizarea de tehnologii și medii de transmisie eficiente, securizate și prioritizate, ce permit furnizarea de servicii de date/voce/video de mare capacitate destinate clienților business și wholesale telecom.