Cobranet

Sediu: Strada Ofcea nr. 19, sc. A, ap. 12, Timișoara, județul Timiș
Telefon fix / Fax: +40 356 815 730 ()
Telefon suport tehnic: +40 730 903 163 ()
E-Mail: office [at] cobranet [dot] ro
Website: http://www.cobranet.ro

CobraNET vă poate oferi cele mai bune servicii de telecomunicații în județul Arad și nu numai. Putem oferi toate serviciile noastre și în alte locații prin partenerii noștri. CobraNET este membru INTERLAN și poate oferi toate serviciile de comunicații la cele mai înalte standarde. Alături de INTERLAN putem oferi servicii de administrare domenii, înregistrare și mentenanță.