Massive Telecom

Sediu: Bulevardul 1 Mai nr. 53, etaj 2, biroul 205, București, sectorul 6
Telefon fix / Fax: +40 746 277 483, +40 756 277 483, +40 727 759 638 ()
Telefon suport tehnic: +40 729 608 337 ()
E-Mail: office [at] massivetelecom [dot] ro
Website: https://www.massivetelecom.ro

Massive Telecom acordă o atenție deosebită accesului la Internet pentru ca dvs. să fiți permanent în pas cu evoluția acestuia. Luată în orice formă doriți dvs. realitatea este că depindem de comunicare. Dorința noastră este să aducem soluții de acces la Internet care să acopere o arie cât mai mare de nevoi. Tot ce mai rămâne de făcut este să comandați varianta de acces internet ce vi se potrivește mai cel bine.